Umre Turu Beyza Otel - Zirvedekiler Turizm - Okul Servisi - Oturma İzni

Umre Turu Beyza Otel

önceki fiyat 4200₺

3855₺/ kişi başı

  • 14 Gece-Gün
  • 16/11/2017
  • Suudi Arabistan/Cidde
image description

100% geri iade

Tur gününden 12 gün önce iptal telepleri iade olarak kabul edilmektedir.

Umre Turu Beyza Otel

1 Kasım 2017 Çarşamba İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Ekrem Turizm bankosu önünde buluşma saati: . Havayolları kontuarında yapılacak bilet ve bagaj işlemlerinin yapılması. Ardından Sefer Sayılı Uçuş ile Medine'ye uçuş saati: .Medine'ye varış saati (Yerel Saatle):. Klimalı otobüs ile Medine Normal Tip Md. Oteline transfer ve yerleşme, bir süre istirahatin ardından selamlama için Mescid-i Nebevi’ye hocamız eşliğinde gidilecek. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Bugün Medine Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz
Otel lobisinde Buluşma saati: 06:30. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Medine ziyaretleri turuna gidilecek. Medine çevresinde bulunan Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Hendek Savaşı bölgesi ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu yapılacak. Öğle namazını Mescidi Nebevi de eda edeceğiz. Öğle namazından sonra serbest ibadet imkanına sahipsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.
6 Kasım 2017 Pazartesi
Sabah kahvaltısından sonra odalarımızda İhram hazırlıklarımızı yaptıktan sonra saat 11:00 otel lobisinde buluşarak Mekke’ye doğru hareket edeceğiz. Zülhuleyfe mescidinde ihram namazlarımızı kılarak topluca niyet yaptıktan sonra klimalı otobüslerle Mekke’ye hareket edilecek. Takribi 5-6 saatlik bir yolculuktan sonra Mekke’deki Beyza Otel otelimize varış. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde umre ibadetimizi yerine getireceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.
Bugün Mekke Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz.Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Akabe, Nur Dağı, Cennet-ül Mualla, Cin Mescid-i, Hz.Muhammed (s.a.v) Doğduğu Ev ziyaretlerini yapıyoruz.
Otel lobisinde Buluşma saati: 06:30. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Mekke ziyaretleri turuna gidilecek. Hac güzergâhı olan Arafat, Müzdelife, Mina parkuru ile Sevr Dağı ve Mağarası, Nur Dağı ve Hira Mağarası, Cennet-i Mualla kabristanlığı ve Cin Mescid-i ziyaretleri topluca rehberlerimizin önderliğinde gerçekleştirilecektir.Akşam Yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Bugün Cirane Bölgesinden Umre Yapıyoruz yatsı namazından sonra, Saat 21:00 otel lobisinde buluşulacak ve Cirane bölgesine gidilerek arzu edenler için Umre yapma imkânı olacaktır. Umre yapmak isteyen yolcularımızın ihramlı olarak gelmeleri önemle rica olunur.
16 Kasım 2017 Perşembe
Bugün Mekke'den ayrılıyoruz. Kâbe’de son tavafımız yapılacak. Saat otel lobisinde buluşarak CİDDE HAVALİMANI 'na doğru klimalı otobüslerimiz ile hareket edeceğiz. Havalimanında sefer sayılı uçak ile saat İstanbul Atatürk uçacağız. Yerel Saatle İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Bir dahaki umre seyahatimizde buluşmak üzere,İstanbul Atatürk hoş geldiniz.
Tur programımız elimizde olmayan sebeplerden dolayı seyahat akışına göre program içeriği aynı kalmak şartı ile değişebilir, Anlayışınız için teşekkür ederiz.