Vize İşlemleri - Zirvedekiler Turizm - Okul Servisi - Oturma İzni

Vize İşlemleri

Tüm ülkeler için vize işlemlerinizi kolayca kısa sürede temin ediyoruz.

  • 1051
  1. Ana Sayfa
  2. Vize İşlemleri

Tüm ülkelere giriş yapabilmeniz için çoğunlukla sizlerden vize sahibi olmanızı isterler ve Vize işlemleri için araştırmalara başlarsınız. Nerede olursanız olun bir tık ile ulaşabileceğiniz vize danışmanlığını üstlenen siteler sayesinde asla vize reddi yaşamazsınız. Vize işlemleri genellikle çok uzun süren ve zaman olan bir işlemdir. Doğru vize danışmanlığı tercihi ile zaman kazanabilir ve dilediğiniz ülkeye özgürce seyahat edebilirsiniz. Birazda vize danışmanlık hizmeti için uygulamanız gereken adımlardan bahsedeyim. Öncelikle kendinize doğru bir online hizmet veren vize danışmanlık sitesi bulmalısınız. Bunun için danışmanlık sitelerin hakkında kısmını okumanız ve referanslarını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Kontrol aşamasından sonra eğer sizi ikna edecek özelliklere sahip ise siteyle iletişime geçebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz firma ile iletişime geçerek Vize işlemleri için başvuruda bulanabilirsiniz. Vize başvurusu için dikkat etmeniz gereken önemli detaylar ise; oturma izninizin bulunduğu ülkeden başvuru yapmanız ilk adımdır. Daha sonra seyahat için gerekli maddi imkânlara sahip olduğunuzu belgeler ile kanıtlamanız gerekmektedir. Vize işlemleri için tamamladığınız belgeler ile sizlerin konsolosluğa çağrıldığınızda yapılan mülakatta verdiğiniz cevaplar ile birebir aynı olmalıdır. Bu detay genellikle atlanır ve hep mülakatta sorun çıkarak vize reddi yaşanabilir. Vize reddi yaşamamak için işinin ehli ve yıllarca vize danışmalığı yapan firmaları tercih etmeniz sizin için en doğru seçenek olacaktır. Vize için başvuru yaptığınızda dikkat etmeniz gereken bir başka detay ise ziyaret etmek istediğiniz ülkeye hangi amaçla gittiğinizdir.

Amacınıza uygun belgeleri ve Vize işlemleri hakkında aklınıza takılan tüm soruları vize danışmanız aracılığı ile açığa kavuşturabilirsiniz. Örneğin; eğer turistik amaçlı gidiyorsanız turist vizesi, öğrenim amaçlı gidiyorsanız öğrenci vizesi ya da ticari amaçlı gidiyorsanız ticaret vizesi, çalışma amaçlı gidiyorsanız çalışma vizesi gibi amacınıza özel olarak istenen belgeler ve şartlar ile vize başvurusunda bulanabilirsiniz. Vize belgeleri için istenen belgeler durumunuza göre farklılıklar gösterir. Ev hanımı iseniz farklı çalışıyorsanız farklı belgeler istenerek vize başvurusu yapmanız istenir. Öğrenci ya da özel gereksinimli birey iseniz yine istenen belgelerde farklılık olacaktır. Hatta çocuklar adına bile belgeler farklılık göstermektedir.

Biz Sizi Arayalım!

Daha Fazla Bilgi İçin!

  • Tel:0541 419 01 23

  • Tel:0216 419 01 23