Vip - Zirvedekiler Turizm - Okul Servisi - Oturma İzni

Vip

Sizin, sevdiklernizin ve misafirlerinizin istediğiniz yere tecrübeli, güvenilir şoförlerimiz ve klimalı son model araçlarımız ile kapıdan kapıya transferini yapalım.

  • 1023
  1. Ana Sayfa
  2. Vip

V.İ.P Taşımacılık kişiye özel olan lüks transfer hizmetidir. Havaalanı gidiş gelişlerinde, kurumsal hayatınızda ya da herhangi bir yere gidip gelirken belitmiş olduğunuz adresler arasında transferlerinizi; lüks, konforlu, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Transferlerde kullanılan araçlar valizleriniz için ayrıca bölmeleri bulunan ve TV, buzdolabı, klima, internet bağlantısı, çalışma masasına vb. özelliklere sahip seçiliyor. Donanımlı ve modern araç filosu; deneyimli ve güler yüzlü şoförleri ile size özel olduğunuzu hissettiriyor. Gideceğiniz yere geç kalma stresi yaşamadan, elinizde valizlerinizle toplu taşıma araçlarında ya da büyük şehirlerde karmaşa haline gelen trafikte yorulmadan konfor içinde seyahat etmenizi sağlıyor.

Sanki size özel şoförünüz varmış gibi yolculuk yapma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. Sizi hangi aracın almasını istediğinizi daha önceden seçebilir, tarihini ve saatini planlayabilirsiniz. Bilgisini vermiş olduğunuz adresten planladığınız zamanda sizi almaya gelen minibüs tarzı konforlu ve lüks araçlar, yine daha önceden belirtmiş olduğunuz yere bırakırlar.  Araçların giriş ve çıkış kontrolü veya müşteri talep ve şikâyetlerine hizmet esnasında anında çözüm getirebilmek için servis sorumlusu tahsis edilmektedir. Bu sayede iki tarafta, hem firma hem de V.İ.P Taşımacılık hizmetinden faydalanan yolcuların memnuniyeti sağlanmış olur. Taşımacılık hizmetini gerçekleştiren personellere yönelik belirli periyotlar ile müşteri memnuniyet anketleri düzenlenerek seyahatleri ile ilgili şikâyetleri var ise önceden tespit edilerek bu sorunların tekrar etmemesi açısından çözüme ulaştırılmaktadır.

Kurumsal firmaların müşterileri, misafirleri veya çalışanları için V.İ.P taşımacılık hizmeti vermeleri hem müşteri ile çalışan memnuniyeti hem de kurum kimliği açısından önem arz etmektedir. Daha çok havaalanı transfer hizmetlerinde tercih edilen V.İ.P Taşımacılık organizasyon, özel davet, toplantı gibi özel herhangi bir etkinliğe gecikmeden katılırken de lüks ve konforlu bir yolculuk geçirebilmek adına tercih sebebi oluyor. Fiyat bakımından tabiki de normal binek araçlar ile yapılan standart transferlere göre daha fazladır. Eğitimli işinde profesyonel şoförlerin sizi istediğiniz zamanda lüks araçlar ile evinizin kapısının önünden alıp gideceğiniz yere bıraktığı bu konforlu yolculuk için ve sizin için değer.

Biz Sizi Arayalım!

Daha Fazla Bilgi İçin!

  • Tel:0541 419 01 23

  • Tel:0216 419 01 23