Uçak Bileti - Zirvedekiler Turizm - Okul Servisi - Oturma İzni

Uçak Bileti

Zirvedekiler turizm farkıyla en uygun fiyatlara uçak bileti satın alın.

  • 1093
  1. Ana Sayfa
  2. Uçak Bileti

Sevdiklerinize kavuşmanın en kestirme yolu olan uçak bileti ile artık dünyanın neresine gitmek isterseniz karar vermeniz yeterli. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla gelişen havacılık sektörü ve rekabetçi hava yolu şirketleri sayesinde ucuz, güvenli ve konforlu biçimde uçmak artık mümkün. Otobüslerde saatlerce bitmeyen yolculuklar çok geride kaldı. Şimdi yurt içi ve yurt dışı uçak seferlerinden istediğinizi seçerek gökyüzünün keyfini sürebilir, sevdiklerinize de çabucak kavuşabilirsiniz. Üstelik fazladan geçireceğiniz yolculuk süresi de yanınıza kalır.

Uçak bileti satın almak için hava alanlarındaki seyahat şirketlerine gidebilir, anlaşmalı acentelere başvurabilir ya da en kolay ve güvenli biçimde internetten online işlem yapabilirsiniz. İnternet üzerinden işlem yapabilmek için sadece kimlik bilgileriniz ile banka ya da kredi kartınızın olması yeterli. Dilediğiniz online uçuş bileti satın alma amaçlı web sitesine girip üye olduktan sonra gitmek istediğiniz yönü seçmeniz gerekli. Ardından yolculuğun kaç kişi ile yapılacağı, istenilen koltuk, extra bagaj seçimi gibi detayların doldurulması isteniyor. Ardından; çıkan seferlerden size en uygun olanı seçip satın alma butonuna tıklamanız gerekiyor. Bu işlem esnasında gelen önemli uyarılardan biri de şu. Herhangi bir aksilik durumunda uçuşunuzu ertelemeniz gerekirse cüzi bir meblağ karşılığında buna izin verilmesi hususunda onay verir kutucuğu işaretlemeyi sakın unutmayın.

Uçuşlar için web üzerinden bilet satın alırken kullandığınız internet portalının güvenli bir e-ticaret sitesi olup olmadığına dikkat etmeniz yararınıza. Özellikle ödeme işlemlerinde 3D güvenlik sistemi ile korunan işlemleri tercih etmeniz sayesinde her türlü dolandırıcılık gibi istenmeyen durumlardan da uzak durmuş olursunuz. Uçak bileti satın alma işleminde kredi kartınızda biriken millerinizi kullanmak için kart bilgilerinizi girdikten sonra gerekli butonu tıklamanız gerekiyor. Uçağa binmeden önce yeterli vaktiniz olmayacaksa henüz hava limanına gitmeden önce de internet üzerinden check-in işlemi yaptırmanız mümkün. Böylelikle uzun süren kuyruklarda beklemenize gerek yok. Özellikle bayramlarda ve yeni yıl yaklaştığında bir hayli yoğun olan hava meydanlarında bekleme yapmadan ilerleyebilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer zamanlama konusunda sıkıntınız yoksa ileri tarihte alacağınız biletlerin pek çoğu için çeşitli fırsat kampanyalarından yararlanabilir, çok ucuz fiyatlara da uçabilirsiniz. Üstelik bilet satın alıp sevdiklerinize de hediye edebilir ve onları da mutlu edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken uçuş tercihlerinizi belirlemek, ödemeyi yapmak ve cep telefonunuza gönderilen PNR kodunu kaydetmek. İşte hepsi bu.

Biz Sizi Arayalım!

Daha Fazla Bilgi İçin!

  • Tel:0541 419 01 23

  • Tel:0216 419 01 23