Trasfer - Zirvedekiler Turizm - Okul Servisi - Oturma İzni

Trasfer

Sizin, sevdiklernizin ve misafirlerinizin istediğiniz yere tecrübeli, güvenilir şoförlerimiz ve klimalı son model araçlarımız ile kapıdan kapıya transferini yapalım.

  • 1034
  1. Ana Sayfa
  2. Trasfer

Bir kimsenin bir yerden başka bir yere ulaşımı için geçen süredeki seyahat şekline transfer denir. Personel transferlerinde kullanılan tüm araçların periyodik kontrollerinin düzenli olarak yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. Araçların trafik sigortası ve buna ilave olarak koltuk sigortası yapılmış olup, Karayolları Kanunu’na uygun olup olmadığı denetlenmelidir. Bunlar gibi ve diğer tüm periyodik kontrolleri yapılmamış araçların trafiğe çıkması yasaktır.

Kişi Transferlerinde firmalar müşteri memnuniyetine önem vererek eğitimli, deneyimli ve güler yüzlü elemanlar tercih etmektedir. Geniş hizmet ağlarının yanında sürekli yenilenen araç filoları ile gelişen teknolojilere ayak uydurarak konfor ve güven içinde halkın memnuniyetini sağlamaktadır. Uçak ve otobüs taşımacılığında TV, sınırsız internet (uçakta bulunmaz), yiyecek ve içecek servisi sunulmaktadır. Kurum ve kuruluşlar hizmetlerini ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda koordineli çalışmalar ile sunarak kişilerin transfer hizmetinden memnun kalıp sürekli tercih etmeleri ile başarıya ulaşmaktadırlar.

Taşımacılık hizmetini gerçekleştiren personellere yönelik belirli periyotlar ile müşteri memnuniyet anketleri düzenlenerek seyahatleri ile ilgili şikâyetleri var ise önceden tespit edilerek bu sorunların tekrar etmemesi açısından çözüme ulaştırılmaktadır. Transfer ise günün stresini ile yoğun trafik kargaşasını yaşamadan keyifli, rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yaparak işe gitmesini sağlamaktadır. Personelin ikamet ettiği semtler, gidilecek güzergâhlar, semtler arasındaki mesafeler, toplam personel sayısı ve aracın doluluk oranı göz önünde bulundurulup elde edilecek en makul çözümler ile hem şoför hem de personeller için bir ortak nokta bulunmaktadır. Evden sokağa çıktığımız anda başlayan yoğun insan ve araç trafiği yüzünden her geçen gün zorlaşan hayat şartları işe gidip gelmek zorunda olan insanların en büyük kâbusudur. Personel taşımacılığı, henüz evden çıkmadan güne stresle başlamamıza engel olmaktadır. Eğitimli ve deneyimli şoförler ile işe gidilen yolda halk otobüslerinin kargaşasını yaşamadan ve geç kalmadan stressiz, konforlu ve güvenilir bir yolculuk geçirmiş oluyoruz. Bunun yanı sıra çalışılan firmanın hem kendi hem de personelinin memnuniyeti için uyguladığı taşımacılık hizmeti ile birlikte cebinizden ekstra yol ücreti çıkmamış olmaktadır.

Biz Sizi Arayalım!

Daha Fazla Bilgi İçin!

  • Tel:0541 419 01 23

  • Tel:0216 419 01 23